Migrate Plugins (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Create new revision
it: Crea una nuova revisione

en: About
it: Informazioni

en: Migration
it: Migrazione

en: Created timestamp
it: Data e ora creazione

en: Modified timestamp
it: Data e ora modifica

en: Revision authored by (uid)
it: Revisione scritta da (uid)
