Migrate Plugins (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: About
sv: Om

en: Migration
sv: Migrering

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Authored by (uid)
sv: Författad av (uid)
