Migrate Plugins (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย
