Migrate Plus (6.0.2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Label
et: Nimetus

en: Error
et: Viga

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Warning
et: Hoiatus

en: Basic
et: Lihtne

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Process
et: Protsess

en: Gender
et: Sugu

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: Constants
et: Konstandid

en: Limit
et: Limiit

en: Map
et: Kaart

en: Product
et: Toode

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Examples
et: Näited

en: Index
et: Indeks

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: Migration
et: Migreerimine

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: Digest
et: Kokkuvõte

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Empty source
et: Tühi allikas

en: Data rows
et: Andmeread
