Migrate Plus (6.0.3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: File
eo: Dosiero

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Comment
eo: Komento

en: Provider
eo: Provizanto

en: Countries
eo: Landoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Index
eo: Indekso

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Dependencies
eo: Dependecoj
