Migrate Plus (6.0.3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Basic
ne: सामान्य

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Index
ne: सूची

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Dependencies
ne: आश्रित
