Migrate Plus (6.0.4) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Warning
eu: Kontuz

en: Basic
eu: Basikoa

en: Destination
eu: Helbidea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Process
eu: Prozesua

en: Key
eu: Giltza

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Map
eu: Mapa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Examples
eu: Adibideak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Node comments
eu: Nodo iruzkinak

en: Configuration name
eu: Konfigurazio izena

en: Digest
eu: Laburpena

en: Dependency
eu: Dependentzia

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
