Migrate Plus (6.0.4) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Label
my: အညွန်း

en: Error
my: အမှား

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
