Migrate Plus (6.0.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Error
kk: Қате

en: Comment
kk: Пікір

en: Rating
kk: Рейтинг
