Migrate Plus (6.0.5) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Image
ps: انځور

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Comment
ps: تبصره

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Basic
ps: ساده

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Map
ps: نقشه

en: Plugin
ps: لګون
