Migrate Plus (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Comment ID
jv: ID Komèntar
