Migrate Plus (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Image
ka: სურათი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი
