Migrate Plus (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Comment
ta: கருத்து

en: Comment ID
ta: கருத்து குறி எண்
