Migrate Plus (8.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Comment
sl: Komentar

en: Field name
sl: Ime polja

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Index
sl: Indeks

en: Image title
sl: Naslov slike
