Migrate Plus (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Image
el: Εικόνα

en: Length
el: Μήκος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Start
el: Αρχή

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Destination
el: Προορισμός

en: Provider
el: Πάροχος

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Gender
el: Γένος

en: Key
el: Κλειδί

en: Source
el: Πηγή

en: Constants
el: Σταθέρες

en: Limit
el: Όριο

en: Map
el: Χάρτης

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Configuration name
el: Όνομα ρυθμίσεων

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
