Migrate Plus (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Length
mr: लांबी

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Rating
mr: श्रेणी

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
