Migrate Plus (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Length
ca: Llargada

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Warning
ca: Avís

en: Start
ca: Inici

en: Basic
ca: Bàsic

en: Destination
ca: Destí

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Process
ca: Processa

en: Property
ca: Propietat

en: Gender
ca: Gènere

en: Key
ca: Clau

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Map
ca: Mapa

en: Plugin
ca: Connector

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Examples
ca: Exemples

en: Index
ca: Índex

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Migration
ca: Migració

en: Configuration name
ca: Nom de la configuració

en: Config
ca: Configuració

en: Dependency
ca: Dependència

en: Dependencies
ca: Dependències
