Migrate Plus (8.x-4.0-beta3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: File
ast: Ficheru

en: Image
ast: Imaxe

en: Error
ast: Fallu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Basic
ast: Básicu

en: Key
ast: Llave
