Migrate Plus (8.x-4.0-beta3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Error
gu: ભુલ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Key
gu: ચાવી

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Map
gu: નકશો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Dependencies
gu: આધારિત
