Migrate Plus (8.x-4.0-rc1) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Length
ta: நீளம்

en: Error
ta: பிழை

en: Comment ID
ta: கருத்து குறி எண்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Process
ta: செய்முறை

en: Property
ta: பண்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Source
ta: மூலம்

en: Constants
ta: மாறிலிகள்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Configuration name
ta: கட்டமைப்பின் பெயர்

en: Dependency
ta: சார்வுகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
