Migrate Plus (8.x-4.2) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Image
gl: Imaxe

en: Length
gl: Lonxitude

en: Error
gl: Erro

en: Comment
gl: Comentario

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Warning
gl: Alerta

en: Start
gl: Comezo

en: Basic
gl: Básico

en: Attributes
gl: Atributos

en: Destination
gl: Destino

en: Class
gl: Clase

en: Provider
gl: Proveedor

en: Property
gl: Propiedade

en: Key
gl: Clave

en: Countries
gl: Paises

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Source
gl: Orixe

en: Limit
gl: Límite

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Map
gl: Mapa

en: Product
gl: Produto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Examples
gl: Exemplos

en: Index
gl: Índice

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Rating
gl: Valoración

en: Digest
gl: Resumo

en: Config
gl: Configuración

en: Dependency
gl: Dependencia

en: Dependencies
gl: Dependencias
