Migrate Plus (8.x-4.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
