Migrate Plus (8.x-5.0-rc2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
