Migrate Plus (8.x-5.0-rc2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Description
sr: Опис

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Comment
sr: Коментар

en: Field name
sr: Назив поља

en: Provider
sr: Провајдер

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Dependencies
sr: Зависности
