Migrate Plus (8.x-5.0-rc3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Length
is: Lengd

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: Comment
is: Ummæli

en: Warning
is: Viðvörun

en: Start
is: Hefst

en: Basic
is: Einfalt

en: Countries
is: Lönd

en: Product
is: Vara

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Examples
is: Dæmi
