Migrate Plus (8.x-5.0-rc4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Source
am: ምንጭ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
