Migrate Plus (8.x-5.0-rc4) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Image
be: Малюнак

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Comment
be: Каментар

en: Comment ID
be: ID каментара

en: Field name
be: Назва поля

en: Warning
be: Увага

en: Start
be: Пачатак

en: Basic
be: Асноўны

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: Map
be: Мапа

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Index
be: Каталог

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Digest
be: Дайджэст

en: Dependencies
be: Залежнасці
