Migrate Plus (8.x-5.0-rc4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Image
ht: Imaj

en: Comment
ht: Komantè
