Migrate Plus (8.x-5.0-rc4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Image
ku: وێنە

en: Error
ku: هەڵە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Key
ku: کلیل

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Index
ku: نوانە

en: Digest
ku: شیکردنەوە
