Migrate Plus (8.x-5.0-rc4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Group
si: සමූහය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Error
si: දෝෂය

en: Basic
si: මූලික

en: Index
si: පටුන
