Migrate Plus (8.x-5.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: File
bg: Файл

en: Image
bg: Снимка

en: Length
bg: Времетраене

en: Error
bg: Грешка

en: Comment
bg: Коментар

en: Process
bg: Обработване

en: Property
bg: Свойство

en: Key
bg: Ключ

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Product
bg: Продукт

en: Index
bg: Индекс

en: Rating
bg: Рейтинг
