Migrate Plus (8.x-5.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Image
bs: Slika

en: Error
bs: Greška

en: Comment
bs: Komentar

en: Field name
bs: Ime polja

en: Basic
bs: Obični

en: Source
bs: Izvor

en: Default value
bs: Defaultne postavke
