Migrate Plus (8.x-5.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Comments
cy: Sylwadau

en: File
cy: Ffeil

en: Image
cy: Delwedd

en: Error
cy: Gwall

en: Comment
cy: Sylw

en: Start
cy: Dechrau

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Key
cy: Allwedd

en: Limit
cy: Terfyn

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Rating
cy: Amcangyfrif
