Migrate Plus (8.x-5.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Index
bn: সূচীপত্র
