Migrate Plus (8.x-5.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Label
ka: სათაური

en: Error
ka: შეცდომა

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
