Migrate Plus (8.x-5.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Basic
sl: Osnovno

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Index
sl: Indeks

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Digest
sl: Povzetek
