Migrate Plus (8.x-5.2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Comment ID
th: IDของความคิดเห็น

en: Warning
th: การเตือน

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Key
th: คีย์

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Limit
th: จำกัด

en: Map
th: แผนที่

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Configuration name
th: ชื่อการกำหนดค่า
