Migrate Plus (8.x-5.3) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Error
sk: Chyba

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Warning
sk: Varovanie

en: Price
sk: Cena

en: Basic
sk: Základné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Class
sk: Trieda

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Process
sk: Spracovanie

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Key
sk: Kľúč

en: Countries
sk: Štáty

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Source
sk: Zdroj

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Map
sk: Mapa

en: Product
sk: Produkt

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Examples
sk: Príklady

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Dependencies
sk: Závislosti
