Migrate Plus (8.x-5.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: File
km: ឯកសារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Error
km: កំហុស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Digest
km: របាយ​ការណ៍​សង្ខេប
