Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
