Migrate QA (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Details
ast: Detalles

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Authored on
ast: Autoría en
