Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Media
ar: ميديا

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Tracker
ar: المتتبع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
