Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Issues
mr: मुद्दे

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
