Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли

en: Flag
bg: Информирай

en: Tracker
bg: Тракер

en: Authored on
bg: Написано на

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Apply
bg: Търси
