Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Tracker
az: İzləyici

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
