Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: No tags
bo: དབྱེ་རྟགས་མེད
