Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: سجل

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Issue
fa: نشر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Media
fa: رسانه

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Tracker
fa: پیگیری کننده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Media type
fa: نوع رسانه
