Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Issue
th: เล่มปี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
