Migrate queue importer (2.1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે

en: Synchronize
gu: સમન્વય
