Migrate queue importer (2.1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Interval
he: מרווח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Migration
he: מיגרציה
